Meteor – Hradec Kr. 0:3

Sestava- Kalhous- Holub,Fodor,Matys,Ficek- Alsterlind,Kasal,Lízálek,Kupka,Valenta-Vacík
Střídání:
58’ Alsterlind – Klíma
66’ Valenta – Barabáš
73’ Kupka – Šrejber
90’ Ficek – Jahoda
Od soupeře z Hradce, jsme očekávali kvalitního soupeře, který se bude snažit hrát kombinačně po zemi a hodně držet balón ve své moci. Očekávání se nám naplnila, ale i tak jsme hráli do 60’ vyrovnané utkání. První poločas, ale mohl skončit při troše štěstí a lepšího zakončení 2:0 pro nás, bohužel se tak nestalo a poločas byl 0:0.
15’ v druhem poločase z naší strany bylo ještě dobrých. V 61’ jsme ztratili míč uprostřed hřiště, přišel dlouhy míč za obranu a Hradecký hráč svojí šanci využil 0:1. Z naší strany už to potom nebylo ono a vůbec jsme se nemohli dostat do nějakého zakončení. V 81’ kdy jsme se tlačili do vápna, prohráli jsme souboj 1vs1 a z následného brejku jsme dostali na 0:2. Hned za 2’ jsme nechali soupeře zakombinovat před našim vápnem a střelou z vápna jsme prohrávali 0:3.
S kvalitním soupeřem jsme prohráli ale na bodový zisk v tomto utkání jsme měli.