MU 5.10.2019 : PRAŽSKÝ PŘEBOR – FK METEOR PRAHA – CU BOHEMIANS ( 4 : 1 )

Ve velmi chladné dopoledne jsme odehráli přeborové utkání se zvučným soupeřem z Vršovic. Nutno podotknout, že Bohemka odehrála zápas až na dvě vyjímky z mladším ročníkem. Zápas má od začátku výborné tempo, díky oběma aktivně hrajícím týmům. Náš výkon v prvním poločase snesl velké měřítko. Jsme silný na míči, aktivní v pressingu a nebezpečný pro branku Bohemians. Zaslouženě vedeme po půli 2:0. Ve druhém dějství hosté vyrovnali hru, ale v defenzívě jsme zodpovědný. Přidáváme dvě další branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Minutu před koncem jsme díky našemu polevení dostali jedinou branku z penalty. K vidění byl velmi kvalitní zápas z obou stran. Mrzí nás, že jsme nemohli poměřit síly s ročníkem 2007, tak třeba příště. Kluci si zaslouží pochvalu, ale neusínáme na vavřínech, čekají nás další náročné zápasy, kterém chceme zvládnout. Děkujeme rodičům za podporu.