MFK Karvina – Meteor Praha VIII 2:1 (1:0)
Branka: Kasal
Sestava: Valín, Holub, Fodor, Matys, Jahoda, Ficek, Lízálek, Klíma, Kasal, Kupka, Vacík
Náhradníci: Kalhous,  Navrátil, Valenta, Bárta, Barabáš
Komentář:
Dnes jsme po předchozím neúspěchu doma přijeli s odhodláním napravit to do Karvíné, kde jsme bohužel vzhledem k dešti byli nuceni odehrát zápas na nepříliš kvalitní umělé trávě. Čekal nás bojovný zápas, do kterého jsme vstoupili dobře a měli více ze hry, dobře jsme kombinovali, ale bohužel naše snaha končila většinou před pokutovým územím nebo na gólmanovi domácích. V jednom případě nám zastavil velice nadějnou akci pomezní rozhodčí, který viděl ofside, který nebyl a mohli jsme postupovat sami na bránu. Před koncem poločasu jsme neuhlídali standartní situaci, ze které soupeř z ničeho nic šel do vedení. Byla to pro naše hráče studená sprcha, ze které jsme se naštěstí druhou půli oklepali a pokračovali v dobré hře a zaslouženě vyrovnali, po krásné přihrávce Ficka, udělal Kasal kličku gólmanovi a poslal míč do prázdné brány.  Dál jsme pokračovali v aktivní hře a soupeře do ničeho nepouštěli.  Boužel, ale přišla opět naše chyba, kdy jsme ve tředu hřiště neodhadli míč a přišla kolmice, která byla ještě tečovaná a vznikl z toho samostatný únik na bránu, kdy se domácí hráč nemýlil a poslal Karvinou znovu do vedení. Jak se později ukázalo, tak také ke třem bodům.  Byl to pro nás velice smolný zápas, kdy jsme měli více ze hry a byli celkově lepším týmem, ale bohužel jeli domů s prázdnou. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Musíme se, ale vyvarovat individuálních chyb, které nás bohužel sráží.

Tomas Rada