9.kolo CLD U 19 sobota 5.10. 2019 11 : 45 Karviná, tráva

MFK KARVINÁ – METEOR U 19 2 : 1 ( 1 : 0 )

Prohra po boji

V úvodu zápasu nás domácí předčili v kombinačních akcích, v rychlých nábězích za obranu. V těchto chvílích nás podržel O. Kalhous. Nebyli jsme důrazní v osobních soubojích, špatně jsme dostupovali aktivní hráče domácích. V útoku jsme se zbytečně báli podržet míč, nedařilo se nám zkvalitnit mezihru, špatně jsme doplňovali útok. V 10. minutě jsme po standartní situaci dostali první branku, po ostrém centru do vápna a zaváhání obránců a brankáře se prosadil hlavou M. Molitorisz . Postupně jsme hru vyrovnali.

Po změně stran jsme se díky vyššímu nasazení dostali do hry. Bohužel nás srazila individuální chyba na pravé straně, po zaspání obránce si na kolmou přihrávku za stopery naběhl M. Kobza a zvýšil v 55. minutě na 2 : 0. Po dvojím střídání v 59. minutě jsme domácí zatlačili na jejich polovinu. Po pěkné kombinační akci na levé straně nacentroval L. Špaček od brankové čáry, ve vápně se prosadil A. Jarovský a snížil na 2 : 1. Snažili jsme se vyrovnat, v před finální a finální časti jsme bohužel nezachovali klid, zakončení byla nepřesná. V poslední minutě střelou za velkým vápnem orazítkoval M. Němec tyč karvinské branky. Domáci všemi možnými prostředky své vítězství uhájili.

Sestava : Kalhous, Ilušák, Petrouš, Macek, Špaček, Topol, Greguš, Král, Veleba, Němec, Jarovský

Náhradníci : Turek, Leitl, Trenkwitz, Hobzík, Chaloupka, Janovský, Valín