Vypadá to, že se po několika výsledkových výpadcích konečně střelci Meteoru chytili. Tentokrát si z Libně odvezl čtyřku Brandýs a mužstvo Jana Fíčka se jalo stíhat vedoucí týmy tabulky. Pravda, soupeř z nedalekého Brandýsa se sice snažil o lepší výsledek, ale domácí mužstvo bylo v tomto utkání o poznání lepší a co je podstatné i produktivnější.

Už v první minutě se ke střele dostal domácí Ezeala(Erik), ale jeho pokus byl sražen na roh. Následoval další po němž se už domácí radovali. Duongův(Tomáš) centr sice Frantl netrefil jak by chtěl, ale od něj odražený míč poslal za záda Lisy nekompromisně hlavou Kostka. 1 : 0. V 5. minutě se do nebezpečné situace dostali i hosté. Po jejich levé straně pronikl Šmejkal, ale jeho střela či centr skončila na tyči domácí branky. To bylo ze strany hostů na dlouhé minuty vše. Jejich akce totiž končily většinou ještě před pokutovým územím domácích na spolehlivě hrající obraně. Výjimkou byla situace z 26. minuty kdy se po z téměř poloviny hřiště rozehraném trestném kopu dostal za domácí obranu Klíma, ale jeho hlavička z úhlu skončila mimo branku Tomy. Domácí těch příležitostí ke skórování měli mnohem víc, ale ani Erik, Rada, Schulz či Novotný je v branku nepřetavili. Podruhé si gól domácí hráči a fanoušci zakřičeli v 38. minutě kdy se do černého z trestného kopu trefil Duong(Tomáš). 2 : 0. Už o minutu později mohl přidat třetí branku Novotný, ale jeho sólo brankou neskončilo.

Hned po změně stran předvedli pěknou kombinační akci Kostka s Tomášem, ale víc než roh z ní nevytěžili. Ve 49. minutě se už skóre měnilo. Frantlova přihrávka sice adresáta nenašla, ale odrazila se od jednoho z obránců Brandýsa k Novotnému, který v souboji o míč přetlačil svého strážce a z hranice pokutového území zvýšil na 3 : 0. Netrvalo to dlouho a stejný hráč přidal i čtvrtou branku. V 55. minutě po Tomově dlouhém nákopu a hlavičce Kostky se k míči dostal opět Novotný přidal další branku svého mužstva. 4 : 0. Domácí uspokojeni průběhem zápasu trochu polevili a umožnili tak svému soupeři častěji se dostávat na dostřel své branky. Jejich nadějné akce Dosoudila z 59. a Reicherta z 68. minuty Tomu neohrozily. V 74. minutě předvedli pěknou akci domácí Junek, Erik a Novotný, ale ani tato brankou neskončila. Naopak hosté se v téže minutě po rychlém protiútoku Majera a Dosoudila dostali před domácí branku a druhý jmenovaný technickou střelou Tomu překonal. 4 : 1. Tímto výsledkem i utkání skončilo.

FK Meteor Praha VIII – FK Brandýs n.L. 4 : 1(2 : 0)

Branky: 2. Kostka, 38. Duong, 49. a 55. Novotný – 74. Dosoudil

R: Novotný M. – Průcha M., Vychodil T.

DS: Vancl A.

ŽK: 1 – 2

FK Meteor Praha VIII

Toma – Sůra, Rada. Frohna, Slavata – Ezeala(86. Janků), Frantl, Duong(78. Holeček), Schulz(62. Junek) – Novotný, Kostka(66. Budějský). Trenér: J. Fíček.

ps