Dne 10.10.2019 jsme se účastnili v Sedmihorkách u Turnova závěrečného kvalifikačního turnaje Ondrášovka Cup. O dvě postupová místa svedlo boj osm týmů.
Náš tým v prvním zápase po vyrovnaném průběhu porazil silný FK Slovan Liberec 1:0. V druhém utkání jsme jednoznačně porazili FK Varnsdorf 6:0. V třetím utkání se naši kluci uspokojili předchozími výkony a po slabém výkonu se Semily dokázali z 0:2 aspoň vyrovnat na 2:2. V dalším utkání proti FK Neratovicím-Byškovicím kluci opět od začátku prohrávali, ale zlepšeným výkonem dokázali zaslouženě v závěru výsledek zvrátit a vyhráli 4:3. Následovalo derby proti FC Tempu Praha, které jsme s přehledem po krásných akcích vyhráli 4:1. V předposledním zápase proti Fotbalové Talent Academy Praha naši kluci opět zaspali začátek utkání a hned prohrávali 0:4. V závěrečných pěti minutách se kluci rapidně zlepšili, soupeře nepustili téměř přes půlící čáru, ale bohužel byla z toho porážka 4:5. I po porážce bylo již jasné, že skončíme nejhůře na druhém místě. V posledním zápase jsme se o první místo střetli s FK Jabloncem. Soupeř měl v posledním zápase viditelně více sil než náš tým a zaslouženě nás porazil.
Kluci téměř celý turnaj ukazovali bojovného ducha, v důležitých momentech předvedli i hezké fotbalové akce a zaslouženě oslavili postup na závěrečný turnaj.
Sestava: Drbohlav Jan, Střelka Petr, Rydval Andrej, Potoček Pavel, Kahoun Jan, Schuchmann Daniel, Dobrunyk Roman, Mufakarov