Věděli jsme, že nás čeká další těžké utkání.To se potvrdilo a od úvodu na nás soupeř vlétl.V šesté minutě soupeř jde do vedení z první vážnější situace. Po čtvrt hodině hry jsme začali se soupeřem srovnávat krok. Postupně se do velkých šanci dostali Lukavec a Navrátil.Domací brankář obě šance zlikvidoval. Další šanci jsme dokázali zužitkovat a Kratochvíl vyrovnal na 1:1. Bohužel vyrovnání dlouho nevydrželo a domácí si po chvíli berou vedení zpět. Mohli jsme vyrovnat,ale Vacík v obrovské šanci nedal. Druhý poločas měli ze hry více domácí. Přečkali jsme jejich tlak,ale v závěru už nám chyběli síly na vyrovnání. Za dnešní výkon se hráči stydět nemusí,bojovali a snažili se. Po minulém zápase velký progres,jen to chtělo větší klid v zakončení a mohli jsme si zaslouženě minimálně bod odvézt. Hráči si dnes dokázali, že se mohou měřit s každým,ale na hřišti musí nechat úplně vše.

FC Slovan Liberec-FK Meteor Praha VIII 2:1(2:1)

Góly:6’Pácalt,31’Schober-26’Kratochvíl
Sestava-Chundela,Oliva(81’Chalupecký),,Martínek,Candra,Chlupáč,Lukavec,Bárta,Cerman(63’Šiler),Bradáč,(22’KratochvÍl),Vacík(78’Zemánek),Navrátil(68’Štádler)