Dnešní zápas byl velmi bojovný. V prvním poločase měli více ze hry hosté, nedokázali jsme podržet míč a hodně jsme chybovali. Soupeř se dostal do nebezpečných šancí i měl možnost skórovat, ale neproměnil. Měli jsme jednu pasáž, kdy jsme měli možnosti dát gól,ale chyběla razance či lepší kvalita zakončení. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a snažili se srovnat krok se soupeřem. Bohužel velké šance Klímy či Lukavce nebyly proměněny. V nastavení se do velmi dobré palebné situace dostal Bradáč, jenž hostujicí gólma míč perfektně vyrazil a s následného brejku soupeř střelou do šibenice rozhoduje zápas. Druhý zápas po sobě, kdy jsme si zasloužili minimálně bod,nevyšel. Je to velká škoda, ale když nebudeme proměňovat šance nemůžeme myslet na bodový zisk.

FK Meteor Praha VIII-FC Tempo Praha 0:1(0:0)

Gól-90′+1′ Ling
ŽK-85′Šiler