MU V.Žižkov – FK Meteor 25:12

K dalšímu mistrovskému utkání jsme se vydali na Prahu 3, kde na místním sportovišti ,,Pražačka” hraje svá domácí utkání na UMT Viktorka Žižkov.
Po sérii neúspěšných vystoupeních z minulého týdne jsme doufali, že konečně po delší době zažijeme pocit vítězství. Opak byl nakonec pravdou. Někteří obránci stále neposlouchají jak správně rozehrávat a stále za dobrý obranný zákrok považují nákop či odkop míče přes celé hřiště soupeři. Tyto špatné návyky lze těžko odstranit, když není vůle cokoliv měnit ze strany jednotlivých hráčů v obraně. U ostatních hráčů se bohužel opakují stále stejné chyby ohledně prvního dotyku z balónem a větší koncentraci při hře, ale bohužel i při střídání. Když už se nám podaří dobrá kombinace, tak to většinou končí u špatně zvolené přihrávky na obsazeného hráče a nebo špatného zakončení ze kterého potom samozřejmě plyne i velmi špatná produktivita celého hřiště. Není možné jakkoliv vyhrát, když jedno hřiště vstřelí za čtyři čtvrtiny (68min) pouze 4 góly a druhé hřiště 8 gólů. Stále nám chybí větší vůle po vítězství, protože dnešní soupeř nebyl určitě fotbalovější než my, ale prostě si musíme přiznat, že chtěl vyhrát víc. Vše začíná od vstupu na stadion, chování se v prostorách šaten, vystupováním na hrací ploše, konečném pozdravu a projeveném respektu k soupeři.
 Až přijde moment, kdy nebudeme hledat chyby našich proher u soupeřů, jak nám po celé utkání ubližovali, nadávali, faulovali a nebudeme si vyměňovat své vlastní názory mezi sebou a se soupeřem, tak přijde naše chvíle vítězství na kterou se osobně moc těším a pevně věřím, že brzy přijde.