FC Tempo – FK Meteor Praha VIII 1 : 9

K velmi důležitému utkání jsme nastoupili na MUT na Tempu Praha. Všichni kluci přistoupili k zápasu velice zodpovědně a od začátku jsme zamkli domácí na jejich polovině a bylo jen otázkou času kdy se začneme prosazovat i gólově. V 11 minutě otevřel skóre dalekonosnou střelou Dvořák a do přestávky se prosadil ještě Dlouhý. Hned po přestávce nás definitivně uklidnily dvě branky Lišky. To už jsme si zápas užívali a s vekou chutí i zastříleli. Kluci předváděli pohledný a hlavě rychlý fotbal a domácí nám prostě nestačili. Za předvedený výkon zaslouží všichni velkou pochvalu a doufáme, že stejný výkon předvedou i v následujícím zápase se Stodůlkami.

Branky : Blaha 2,Dvořák 2, Liška 2, Dlouhý, Bojadžiev 2

Sestava: Petřík, Kouba, Pán, Řezáč, Dlouhý, Musil, Steiner, Vitvar, Bláha, Bojadžiev, Dvořák, Soukal, Kalhous, Liška, Ryšav