MU Slávie U10 – Meteor U11    27:12

K poslednímu mistrovskému utkání jsme zavítali na domácí hřiště Slávie Praha v Horních Měcholupech. Utkání se odehrálo za velmi příznivého počasí na travnaté hrací ploše, která přispěla ke kvalitě utkání. Jak jsme již zvyklí, tak utkání se odehrálo na dvou hřištích a čtyři čtvrtiny. Proto by jsme komentář rozdělili na dvě části.
První hřiště odehrálo velmi vyrovnané utkání, kdy jednou vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli svoji čtvrtinu. O lepší výsledek je snad připravila pouze slabší kondice, ale co hráčům určitě nechybělo, tak byla vůle po vítězství, která by neměla správně chybět žádnému našemu hráči. Každopádně si kluci za svůj výkon zaslouží aspoň malou pochvalu, která je snad bude motivovat do další práce.
Druhé hřiště opět zklamalo nejenom výsledkově, když prohráli všechny své čtvrtiny, ale bohužel i herně. Individuální výkony některých jedinců nebyli hodny hráčů FK Meteor…. Za čtyři čtvrtiny (68 minut) jsme byli schopni ze hry vstřelit proti o rok mladším chlapcům pouze jednu branku. V tomto případě si není potřeba cokoliv nalhávat, ale takto a s tímto přístupem se vyhrávat nenaučíme.
Vzhledem k poslednímu utkání v soutěži se můžeme s okamžitou platností pustit do zimní přípravy, která doufáme bude mít za následek daleko lepší nejen výsledky, ale i individuální výkony všech chlapců budou v novém roce.