FK Meteor Praha VIII – Stodůlky 5 : 1

V dalším , velice důležitém utkání o čelo tabulky jsme svedli s mužstvem Stodůlek. Od prvních minut bylo zřejmé, že jsme dnes narazili na nejkvalitnější mužstvo soutěže. Hosté šli dokonce v 15 minutě do vedení. Všichni kluci ale k utkání přistoupili maximálně zodpovědně a do přestávky se nám podařilo srovnat skóre. V druhém poločase se nám podařila desetiminutovka, v které jsme utkání prakticky třemi góly rozhodli a 67 minutě ještě výsledek pojistili na konečných 5:1. Za předvedený výkon zaslouží celé mužstvo velkou pochvalu.

Branky : Musil 2,Kalhous, Bláha Dlouhý

Sestava: Petřík, Kouba, Soukal, Dlouhý, Steiner, Pán, Kalhous, Liška, Vitvar, Kubánek, Dvořák, Řezáč, Charvát, Bláha

FK Meteor Praha VIII – TJ Bílá Hora 7 : 0

V dalším utkání jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Bílé Hory. Od prvních minut jsme svého soupeře převyšovali v rychlosti i kvalitě. Poměrně rychle jsme šli do vedení( v 7 minutě), ale poté se nám lepila v koncovce smůla na kopačky. Až v poslední minutě se nám podařilo vstřelit druhý gól, který nás do druhého poločasu uklidnil a v druhém poločase jsme se začali prosazovat i střelecky. Za zmínku stojí fakt, že v 63 minutě vstoupil do utkání Pán, který za sedm minut pobytu na hřišti dokázal vstřelit dvě branky.

Branky : Hladký 3, Pán 2, Kotrč, Obraz

Sestava: Petřík, Autrata, Kouba, Soukal, Dlouhý, Steiner, Pán, Vitvar, Kubánek, Řezáč, Bláha, Musil, Dlabač, Kotrč, Ryšavý, Hladký, Obr