V dnešním zápase jsme chtěli navázat na předešlé povedené výkony.  Soupeř však na nás vlétl a od úvodu nás zmáčknul. Díky dvěma perfektním zákrokům našeho golmana bylo skóre 0:0. Soupeř jde do vedení až  po rohovém kopu, díky vlastnímu gólu našeho beka.Druhou půli jsme začali aktivněji a ukázali jsme,že i my můžeme hrát fotbal.Po přímém kopu zahrál hostující hráč rukou ve vápně.Bohužel pokutový kop Cerman neproměnil a nabízenou šanci na změnu skóre jsme nevyužili. Závěr utkání jsme otevřeli,ale sílu už jsme neměli. Je velká škoda prohraného utkání. Nepodali jsme dobrý výkon,zejména v prvním poločase. Musíme si více věřit a v utkání je potřeba vždy nechat maximum. Soupeře jsme mohli porazit, ale k tomu je potřeba utkání odjezdit,porvat,vydat se a to dnes chybělo.

FK Mereor Praha VIII-FK Mladá Boleslav 0:2(0:1)