Zklamání z výsledku, ale spokojenost s výkonem mužstva. To byla dohrávka s Teplicemi. Dosáhnout vítězství nám zabránilo několik faktorů; neproměněné šance a s tím spojený výborný výkon brankáře hostí, který nám 3- 4 branky chytil, neodpískané dva fauly na naše hráče v pokutovém území, nadstandartní úroveň několika hráčů soupeře a efektivita hostí, kteří ze čtyř šancí vstřelili tři branky.

Hráli jsme organizovaně, kompaktně, rychle, přímočaře a kolektivně. Přesně tak, jak bychom se chtěli prezentovat. Naše mužstvo se nevzdalo i za nepříznivého vývoje a dokázalo utkání srovnat a ještě téměř rozhodnout v náš prospěch.  V závěru utkání nás tam nepříjemně “větralo” pravé křídlo Teplic, ale eliminovat ho by snad šlo jedině švédským Gripenem. Jeho rychlostní schopnosti byly neuvěřitelné.

Penaltový rozstřel vyšel lépe bohužel hostům. Myslím však, že o ten bod více si možná, po průběhu zápasu, zasloužilo naše mužstvo. Věřím, že stejné odhodlání a výkon předvedeme i v neděli a připíšeme si tři body.

Hráči utkání: 1/ Novotný, 2/ Negru, 3/ ostatní

FK Meteor VIII- FK Teplice 3:3 (0:1) 2:3 pk

Branky: Novotný, Koffi, Butsko

Sestava: Jakoubek; Negru- Dvořák- Vlček- Soukup; Liška-Zelenka (66´Kotrč)-Butsko; Koffi- Kalhous (67´Popovič)- Novotný