MU 9.11.2019 : ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ – FK JUNIOR DĚČÍN – FK METEOR PRAHA ( 0 : 10 )
Jako favorit jsme cestovali na ligový zápas do Děčína. Stanovený cíl do zápasu byl nepřipustit zbytečné drama, odehrát zápas s čistým kontem, zlepšit produktivitu a být dominantní. Něco se nám povedlo výborně, ale něco průměrně. První třetina je od nás kvalitní, zodpovědná a plním to, co jsme si řekli. Dáváme čtyři branky, uklidňujeme se a nedovolujeme soupeři, aby nás zbytečně trápil. Bohužel nebyli by jsme to my, abychom neměli v zápase výpadek a ve druhé třetině předvádíme špatný výkon. Jsme bez pohybu, nevytváříme tlak, obránci soupeře měli čas na rozehrávku a z toho pramení jen naše jedna vstřelená branka. O pauze před třetí třetinou dáváme klukům jasně svojí nespokojenost s výkonem. Poslední dějství už je z naší strany opět v pořádku a hru kontrolujeme. Přidáme pět branek a suverénně vítězíme. Pochválit můžeme za čisté konto a že jsme soupeře nepustili do jediné vyložené šance. Naopak opět jsme nespokojeni z naší hrou směrem dopředu. Útočíme v malém počtu hráčů a vidíme minimálně sprintových náběhů. Nic jiného než tvrdá práce nás v tomto nedostatku neposune. Příští poslední kolo cestujeme na půdu pražského Tempa, které je jediný bod za námi a jsou posílené výhrou nad Slavií. Uděláme vše, abychom tento zápas zvládli. Děkujeme rodičům za podporu v zápase.

MU 10.11.2019 : PRAŽSKÝ PŘEBOR – FK METEOR PRAHA – SK MOTORLET PRAHA ( 3 : 1 )

S tradičním soupeřem z Jinonic jsme odehráli předposlední utkání podzimní části v přeboru. Setkali se dva týmy, kteří měli stejný počet bodů a proto se dal očekávat kvalitní souboj. V úvodu utkání jsme aktivní a silnější na míči. Po krásné akci na jeden dotek do prázdné brány otevíráme skore. Soupeři bohužel dovolujeme po souboru čtyř chyb po sobě vyrovnat. Po našem rohu si dává hostující hráč vlastní branku a v poločase vedeme 2:1. Druhý poločas je podobný jako první. Snažíme se o kombinaci, ale spalujeme pár šancí. Uklidňující rozhodující branku dáváme 10 minut před koncem. Důležitý zápas vyhráváme 3:1. Utkání jsme si určitě vyhrát zasloužili, což uznal i trenér soupeře. K vidění byl vidět pohledný zápas a z naší strany určitě lepší výkon, než jsme v této soutěži někdy předváděli. Potvrdit tyto 3 body musíme příští kolo na Bráníku. Děkujeme rodičům za podporu v zápase.