V posledním zápase hraném venku jsme zavítali na pražskou Julisku. O velké kaviltě soupeře jsme věděli. Chtěli jsme soupeře potrápit, předvést co nejlepší výkon. Začátek první půle se nám nepovedl a běhěm čtyř minut inkasujeme dvě branky. Měli jsme náznaky útočit, ale chyběla lepší přihrávka-první dotek a odvaha. Měli jsme obrovskou šanci vstřelit branku, ale nájezd brankář Dukly chytil. Domácí ještě do poločasu přidávají jednu branku. Druhá půle je podobná jako první. Soupeř utkání dohrává a žádné dramatizování nepřipouští. V dnešním zápase se nám zranili hned čtyři hráči,Mentberger si poranil koleno, Lukavec má zlomenou ruku a  bohužel i oba gólmani – Chundela musel střidat pro bolest zad a Poborský si nepříjemně hned po prvním zákroku poranil žebra.
FK Dukla Praha – FK Meteor Praha VIII 5:0(3:0)
Góly-13′ a 58′ Novotný,17′Dudek,39′Špatenka,61′Tomek
ŽK-64′Oliva,66′Martínek
Sestava-Chundela(67′Poborský)-Chlupáč,Candra,Martínek,Lukavec, Bradáč,Kratochvíl(65′Šiler),Oliva,Mentberger(53′Cerman),Oswald(59′Zemánek),Klíma(65′Štádler)