Do zápasu jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme tlak na domácí obranu a vytvořili si 3 brankové příležitosti. V těchto chvílích jsme zápasu dominovali, drželi míč a kombinovali. Bohužel jsme ale z vytvořených příležitostí nic nevytěžili. Ještě před koncem prvního poločasu se do velké příležitosti po přihrávce od Duonga dostal Ezeala, ale i jemu chyběl při zakončení klid. Druhou část zápasu začali lépe domácí když hrozili především ze standardních situací. Byl to nakonec náš Tomáš Rada, který v 66. minutě propálil domácího brankáře a dostal svůj tým do vedení. Skvělé bylo, že jsme dokázali hned po první brance vstřelit i druhou. V 70. minutě se totiž prosadil Vojta Kostka a dodal nám klid na kopačky. Závěr zápasu jsme zvládli a dohráli jej v poklidu.

Dlouhodobě nás trápí neproměňování brankových příležitostí. V týdnu na tom zapracujeme a věříme, že už do dalšího důležitého zápasu, půjdeme připraveni tyto šance proměňovat. Poslední naše podzimní utkání se uskuteční v neděli 17. 11. 2019 s lídrem skupiny Českým Brodem. Přijďte nás podpořit.

T. Rakovník – FK Meteor Praha VIII 0 : 2(0 : 0)

Branky: 66. Rada, 70. Kostka

R: Němec V. – Průcha M., Vychodil T.

DS: Braun K.

ŽK: 2 – 3

FK Meteor Praha VIII

Toma – Sůra, Rada, Frohna, Slavata – Ezeala (89.min Junek), Budějský (71.min Holeček), Duong (64.min Kostka), Frantl, Dvořák – Novotný (86.min Žáček). Trenér: Fíček J.