Poslední podzimní utkání jsme odehráli v Příbrami. Výsledek vypadá jednoznačně, ale v prvním poločase jsme měli velké štěstí a skvělého brankáře. Nedokázali jsme se vyrovnat s pomalým hřištěm, míčem a proti svítícím sluníčkem. Šimon nás podržel minimálně třikrát, kdy proti němu stál hráč Příbrami. Do vedení jsme se dostali po rohu, kdy dobře zahraný roh dostal do branky Dvořka. Propadali jsme ve středu hřiště a v obraně. Změnili jsme rozestavení a utlumili tak převažující převahu domácího mužstva. Se štěstím jsme tedy přečkali, z naší strany, velmi nekvalitní poločas.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Domácí již hrozili jen ze standardních situací a byli jsme to my, kteří měli postupně velké příležitosti. V úvodu půle nás zastavoval praporek asistenta laika. Po velkých šancích jsme se uklidnili po brance Novotňáka, který také připravil třetí branku pro Zelího. V závěru jsme pak měli další velké možnosti, ale využít jsme je již nedokázali.

Dnes to bylo velmi těžké utkání, domácí v prvním poločase využívali domácího hřiště a byli lepším týmem. Ve druhém jsme se výrazně zlepšili a nakonec vysoko vyhráli.

Mohlo být lépe, ale i hůře. Mužstvo má sílu, charakter a možnost dalšího zlepšení. Neusnout však na vavřínech!!!

Hráči utkání: 1/ Jakoubek, 2/ Novotný, 3/ Negru

1. FK Příbram- FK Meteor VIII  0:3 (0:1)

Branky: Dvořák, Novotný, Zelenka

Sestava: Jakoubek; Negru- Dvořák- Vlček- Soukup; Liška- Zelenke- Butsko; Novotný (79´Musil)- Kalhous (77´Popovič)- Koffi (77´Kotrč)