FK Příbram – FK Meteor  2 – 2  (1 – 1)

branky: Hájek 2x

Sestava: Čepela – Butsko (79-Obraz), Charvát, Novák, Sýkora – Kafka (55-Řezáč), Hladík, Košťál, Votava (77-Daun) – Nepraš (55-Pán), Hájek

V Příbrami jsme odehráli další kvalitní utkání. Sice jsme si odvezli jen jeden bod, ale s předvedený fotbalový výkon snese vysoké měřítko. Od začátku jsme vysunuli pressing a nutili domácí tým k chybám. Dařila se nám kombinovat a hrozili ze standartních situací. Proto jsme šli zaslouženě po průniku Hájka do vedení. Bohužel jsme vedení dlouho neudrželi a Příbram z penalty srovnala.

I ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu. Hra se sice vyrovnala, ale přesto jsme měli navrch. Deset minut před koncem závar v pokutovém území vyřešili domácí jen faulem a z penalty se Hájek nemýlil. Vítězství jsme ale neudrželi, kdy domácím vyšla tři minuty před koncem kombinace po levé straně a srovnali na konečných 2 – 2.

Penaltový rozstřel nám nevyšel. Jiiž od první série jsme tahali za kratší konec a Příbram byla 100%.

Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale mužstvo má charakter a vůli, a je na každém hráči jak se chce posouvat a popasovat s nejlepšími hráči mužstvy v nejvyšší soutěži u nás.