MU 17.11.2019 : ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ – FC TEMPO PRAHA – FK METEOR PRAHA ( 1 : 4 )

Poslední zápas podzimní ligové soutěže jsme odehráli na pražském Tempu. V této bitvě se hrálo o hodně. Domácí o přeskočení nás v tabulce, my o udržení kontaktu s čelem tabulky. Den před zápasem nám vypadli z důvodu nemoci tři hráči a většina kluků měla v nohách včerejší náročný turnaj. V kabině přes to všechno panuje pozitivní, bojovná nálada a nic jiného, než zisk tří bodů si nepřipouštíme. Začátek zápasu začíná skvěle a kluci splnili, co jsme si řekli. V první minutě jdeme do vedení a hned o chvilku později do vedení 0:2. Skvělý začátek a soupeř je zaskočený. Celá třetina je převážně v naší režii, kdy výborně presujeme a domácí hrozí jen z brejků. Polovina druhé třetiny je od nás ještě kvalitní, ale později necháme domácí převzít otěže hry. Z toho domácí vytěžují kontaktní branku, která jim vlila krev do žil. Před poslední třetinou je stav 1:2 pro nás. Kluky uklidňujeme, hecujeme a nabádáme, ať neustupují od své hry. Tempo nás na začátku třetiny chvilku zlobilo, ale Zdenda svým třetím golem v zápase, po výborném pressingu brankáře dostává domácí na lopatky. Poté už zápas kontrolujeme, v klidu dohráváme a přidáme ještě jednu branku. Výhra 1:4 z půdy Tempa, je pro nás velmi cenná a moc si jí vážíme. Před kluky dnes smekám, odehráli celý zápas ve výborném tempu a ukázali, jak jsme z tréninkového procesu velmi kvalitně připravený.
Za podzimní část chci kluky pochválit. Ukázali progress, týmového ducha, vůli vítězit a být naprosto konkurenceschopný ve všech zápasech se špičkou ligy. Smeknout si zaslouží, že ze všech týmů máme nejméně obdržených branek, což je zásluha celého týmu!! V zimě budeme tvrdě pracovat na všech nedostatcích, abychom mohli na jaře zaútočit na čelo tabulky a připravit mužstvo na velmi důležitý příští rok, kde kluci přechází na systém 10+1. Na závěr veliké díky naším rodičům, kteří nás podporují vždy v hojném počtu a jsou velmi hlasitou oporou!!!