V posledním zápase letošního roku, jsme doma přivítali lídra tabulky, Český Brod. Zápas byl plný nasazení a osobních soubojů a většinu času se hrálo tzv. box to box, tedy od vápna k vápnu. První brankovou příležitost jsme si vypracovali my po pravé straně. Dvořákovi ale střela nesedla. Další slibné šance jsme měli po rozích, ale ani z nich jsme nedokázali skórovat. Závěr prvního poločasu patřil hostům, kteří svým hrozili především rychlými protiútoky a důrazem před naší brankou.

Hráči Českého Brodu vstoupil lépe i do začátku druhého poločasu a za svoji aktivitu byli i odměnění. Hostující útočník Herzán, předvedl krásnou individuální akci, kterou zakončil brankou. Ta také určila ráz zbytku zápasu. My jsme se sice snažili aspoň o vyrovnání ale překonat dobře organizovanou obranu hostí se nám nedařilo. V druhé půli jsme měli pouze jednu obrovskou šanci, která však zůstala nevyužita. Nezbývá než se dobře připravit na jarní část soutěže.

Rádi bychom poděkovali všem našim fanouškům za podporu v této části sezóny s přáním pohodových Vánoc a všeho nejlepšího v roce 2020.

FK Meteor Praha VIII – SK Český Brod 0 : 1(0 : 0)

Branky: 55. Herzán

R: Haleš V. – Šob A., Gunitš P.

DS: Vrzal J.

ŽK: 1 – 3

FK Meteor Praha VIII

Toma – Sůra, Rada, Frohna, Holeček (80. Junek) – Ezeala (78. Schulz), Budějský (88. Hanek), Frantl, Dvořák – Novotný (69. Duong), Kostka (83. Žáček). Trenér: J. Fíček.