TEEKANE CUP : 23.11.2019 ( 2 MÍSTO )
Opět po roce jsme odehráli skvěle nabitý turnaj v Jinonicích na Motorletu. Sešlo se deset kvalitních ligových mančaftů, včetně obou Pražských “S”. Systém byl každý s každým po 18 minutách. S klukama jsme šli do turnaje s cílem nesoustředit se na umístění, ale na herní projev a přenesení nácviků v tréninku. Až opravdu na pár chvil, jsme to po celý turnaj dodrželi a za to si kluci zaslouží veliké díky. Snaha o celoplošný pressing byla znatelná, větší aktivita hráčů směrem dopředu taky. Naše rozehrávka konečně začíná snášet měřítko. Z devíti zápasů jsme prohráli až ten poslední, který rozhodl, že jsme nezískali zlaté medaile. Vyzdvihnout si zaslouží přejetí Ústí Nad Labem, výhra nad Slávií a Teplicemi, remíza se Spartou a kvalitní remízová představení proti Bohemians a Baníku Ostrava. Celkové druhé místo je absolutně zasloužené a obrovskou motivací do budoucna. Opět jsme dnes společně ukázali, že naše výkony jdou neustále tvrdou prací nahoru. Přes zimní přípravu budeme opět makat, abychom byli nadále konkurenceschopný všem nejlepším týmům v republice. Neusínáme na vavřínech a s pokorou jdeme pracovat dál !! Děkujeme rodičům za fandění po celý turnaj. Zde naše výsledky všech zápasů :
FK METEOR PRAHA – FK ÚSTÍ NAD LABEM ( 4 : 1 )
FK METEOR PRAHA – SK SLAVIA PRAHA ( 2 : 1 )
FK METEOR PRAHA – AC SPARTA PRAHA ( 0 : 0 )
FK METEOR PRAHA – FC SLAVIA KARLOVY VARY ( 1 : 0 )
FK METEOR PRAHA – SK MOTORLET PRAHA ( 3 : 0 )
FK METEOR PRAHA – BOHEMIANS PRAHA ( 1 : 1 )
FK METEOR PRAHA – FK TEPLICE ( 1 : 0 )
FK METEOR PRAHA – FC BANÍK OSTRAVA ( 0 : 0 )
FK METEOR PRAHA – FC TEMPO ( 0 : 2 )