SK Slavia Praha- FK Meteor Praha VIII 6:1
Sestava: Kalhous, Jahoda, Matys, Fodor, Holub, Lízálek, Jankovský, Navrátil, Valenta, M. Klíma, Kupka
Náhradníci: Valín, Machovský, Ficek, Bárta, Vacík, Klíma V., Šrejbr
Komentář:
Do utkání jsme vstoupili velice dobře, byli jsme aktivní a chtěli kombinovat, což nám i vycházelo. Dostávali jsme se do slušných příležitostí. Bohužel jsme byli často zbrklí a uspěchaný, takže jsme se pořádně ani do zakončení nedostali. Dovolím si říct, že jsme první poločas byli Slávii vyrovnaným soupeřem, ale Slavie dokázala potrestat naše dvě chyby. Do druhé půle jsme chtěli jít aktivně s cílem ještě zdramatizovat zápas, přišla pro nás strašidelná tříminutovka, kdy jsme dvakrát inkasovali hned zkraje druhé půle a bylo prakticky po zápase. Po tomto direktu měli kluci hlavy dole a začli se dělat velké chyby v defenzivě, čehož Slavie dokázala ještě dvakrát využít. My jsme se čestného úspěchu dočkali až v závěru zápasu. Byl to pro nás velice krutý zápas, kdy si myslím, že výsledek neodpovídá předvedené hře. Pokud se, ale nevyvarujeme takových hrubých chyb, kterými darujeme soupeři góly, tak nemůžeme pomýšlet na úspěch.

Tomas Rada