Minulý víkend jsme napočítali osm absencí. Musím všem poděkovat, kteří se zasloužili o to, že jsme nakonec mohli nastoupit v kompletní sestavě, ač někteří se sebezapřením. Na základě těchto okolností jsme zvažovali složení na třech postech. Připouštěli jsme si důležitost utkání pro jarní část sezony, nakonec jsme tedy postavili i hráče, kteří toho neměli příliš natrénováno.

Podali jsme vynikající týmový výkon a někteří jedinci k tomu přidali nadstavbu v podobě skvělého individuálního výkonu. Zmíním čtveřici ve zkratce KZLB. Měli jsme spousty příležitostí již v prvním poločase, ale soupeře držel jejich brankář. Ve druhém poločase jsme však výsledek navýšili a zcela zaslouženě utkání vyhráli. Měli jsme navrch ve všech statistikách, hodně střel, zakončení.

Co mě nejvíce potěšilo; naprostá koncentrace každého hráče po celý zápas a útočná fáze, která měla jak rychlostní tak kvalitativní parametry. Nerad bych opomenul defenzivní část naší hry, která soupeři nic nedovolila. Obrana pracovala bezchybně.

Těžko mohu mužstvo nepochválit, ale jak se říká “jedna vlaštovka jaro nedělá”. Naším úkolem je výkon opakovaně podávat a nejlépe ho ještě pokusit zlepšit. Vítězství si velmi vážím, soupeře považuji za velmi dobrého a kvalitního protivníka.

Hráči utkání: 1/ KZLB, 2/ ostatní hráči

FK Meteor VIII- 1. FK Příbram 4:0 (1:0)

Branky: Liška 2x, Kalhous, Zelenka

Sestava: Jakoubek; Negru- Pecháček- Vlček- Soukup; Butsko- Liška (78´Pešek); Novotný (68´Nykl)- Zelenka (74´Popovič)- Koffi (67´Kotrč); Kalhous (78´Dvořák)

Více zde: https://www.fkmeteor2005.cz/news/fk-meteor-viii-1-fk-pribram2/