METEOR- LITVÍNOV     1:3 ( 1:0)
V prvním mistrovském utkání jara jsme bohužel nedokázali proti důraznému a houževnatému soupeři zopakovat dobrý výkon, který jsme předvedli v generálce proti Vyšehradu. Naše hra byla po celou dobu zápasu velice zbrklá a nekvalitní na míči. Nedokázali jsme si pořádně přihrát. Tři přihrávky po sobě byl dnes pro nás neřešitelný problém. Do kabin jsme šly sice s jednobrankovým náskokem po ojediněle pohledné akci na jejímž konci byl Vašek Mesko, ale to bylo vše. Do druhé půle jsme sice naskočili aktivně a vypadalo to, že budeme více držet míč, ale tři chyby , kterých jsme se dopustili nás dnes nepustili k bodům. No nic poučíme se, budeme jeden druhému přát dobrý výkon, jeden druhého povzbudíme. Bez těchto základních aspektů kolektivní hry  nemůžeme být do budoucna úspěšní. Jinak hlavu vzhůru, zítra začíná nový týden na jehož konci bude určitě povedenější zápas.

Sestava : Chundela, Chlupáč, Martínek, Candra, Chalupecký, Košatka, Machovský, Cerman, Lukavec, Bradáč, Mesko.
                ( Barabáš, Šrejber, Kratochvíl, Štádler, Zemánek, Poborský)
Real. tým : Žáček, Kotulan, Petřík, Osladilová.

Rychlá odpověď