18.kolo CLD U 19 sobota 7.3. 2020 11 : 00 UMT TCM Strahov

AC SPARTA PRAHA – FK METEOR PRAHA VIII U19 1 : 0 ( 1 : 0 )

Prohra v derby

V 18. kole jsme se střetli s vedoucím mužstvem tabulky AC Sparta Praha. Měli jsme problémy se sestavením mužstva vzhledem ke zdravotnímu stavu. Do utkání jsme vstoupili s předpokladem, že se budeme snažit domácím hru znepříjemňovat těsným bráněním a důrazným napadáním. Bohužel jsme v 8. minutě inkasovali, po kombinaci na naší levé straně a následném precizním centru na zadní tyč se prosadil hlavou F. Čejka 1 : 0 . Po inkasované brance jsme hru v poli vyrovnali a v závěru poločasu jsme několikrát zahrozili před brankou domácích.

Ve druhém poločase jsme chtěli domácí potrápit a pokusit se o vyrovnání. Hra v poli byla vyrovnaná, chybělo nám více přesnosti a odvahy ve finální části. Dá se říci, že po závěrečném hvizdu si domácí určitě oddechli.

Závěrem : Chválíme mužstvo za bojovný výkon, je škoda, že jsme tentokráte nedokázali skórovat.

Sestava : Šerák, Chaloupka, Blažíček, Macek, Chlum, Janovský, Greguš, Nejeschleba, Veleba, Němec, Ilušák

Náhradníci : Holcman, Polívka, Král, Zoubek, Novák