AC Sparta Praha – FK Meteor Praha VIII 5:1

Sestava: Kalhous, Holub, Matys, Fodor, Ficek, Lízálek, Bárta, Klíma, Valenta, Kupka, Vacík

Náhradníci: Jankovský, Machovský, Valín, Jahoda, Alsterlindt, Navrátil, M. Klíma
Komentář:
Na Spartě jsme sehráli velice smolné utkání. Zápas rozhodly naše chyby v defenzivě, které Sparta dokázala potrestat. My naopak ty sparťanské ne. Do poločasu jsme inkasovali čtyři branky. Bohužel prvním dvěma gólům předcházelo ofsidové postavení hráčů Sparty, které bohužel pomezní nezaregistroval. Třetí gól padl ze zbytečné a přísné penalty. My jsme velice slušně kombinovali, dostávali jsme se i do nebezpečných zakončení, ale bohužel nám stále chybí větší klid a potřebné štěstí v koncovce, které doufáme, že přijde v dalších zápasech. Po přestávce jsme měli dle mého názoru místy i více  ze hry. Dokázali jsme i snížit, ale další šance jsme už nedokázali využít a v závěru nás sparťané z rychlého protiútoku ještě jednou potrestali. Za předvedený výkon musíme kluky pochválit.  Předvedená hra se oproti podzimu výrazně zlepšila. Pokud se kluci vyvarují takovýchto chyb a zpřesníme koncovku, tak pevně věříme v to, že začneme dělat body. Teďka se musíme připravit na další zápas, kde už chceme za každou cenu bodovat.

Tomas Rada