Po dlouhé přestávce zaviněné koronavirovou pandemií na počátku jara se konečně i když prozatím jen v Praze(Přebor, 1. A a 1. B třída) opět rozběhly amatérské fotbalové soutěže. Ostatní profesionální ale i amatérská mužstva stále ještě zkouší nové hráče, ladí herní projev a formu, tak aby do svých soutěží vstoupili co nejlépe. Jinak tomu není ani v libeňském klubu. S přípravou na sezónu 2020/2021 finišují jak muži, tak i dorostenci a žáci.

I když do mistrovských soutěží tyto týmy vstupují „až“ za čtrnáct dnů, divizní mužstvo mužů pod vedením J. Fíčka ke svému prvnímu soutěžnímu zápasu nastoupí už v sobotu(1.kolo MOL CUP) s třetiligovým Motorletem. O týden později ho pak čeká první mistrovský mistrovský zápas.

Tréninkové dávky polykali hráči tak jako i v minulých letech na hřišti v Miškovicích. Mužstvo odehrálo šest přípravných utkání s bilancí dvou vítězství, jedné remízy a tří porážek a skóre 11 : 15. Více než polovinu branek vstřelilo duo Kostka, Junek(6). Junek se na svého kolegu dotáhl dvěma trefami v posledním přípravném zápase v Hřebči(2 : 2) a dal si tak dárek ke svým 22 narozeninám.

Přejeme všem našim týmům co nejlepší vstup do nového soutěžního ročníku.

ps