FK Motorlet Praha – FK Meteor Praha VIII 1 : 0(1 : 0)

Rozhodčí: Severýn V. – Starý D., Trska A.

ŽK: 3 – 3

Diváci: 254

FK Meteor Praha VIII

Toma – Sůra, Rada, Frantl, Trenkwitz – Junek(75. Jiřík), Blažíček, Dvořák, Melíšek(57. Janíček) – Novotný, Kostka. Trenér: Fíček J.

První soutěžní zápas po dlouhé koronavirové přestávce absolvovalo mužstvo Meteoru v sobotu na hřišti třetiligového Motorletu. I když pro oslabený tým trenéra Fíčka znamená porážka 1 : 0 vyřazení z letošního MOL CUPu, je potřeba ocenit bojovnost a snahu všech hráčů o co nejlepší výsledek. Až do inkasované první a také rozhodující branky ve 34. minutě byli fotbalisté z Libně domácím hráčům více než vyrovnaným soupeřem. Ani v ve zbylých minutách první půle a stejně tak i ve druhém poločase nebyl mezi oběma mužstvy vidět žádný velký kvalitativní rozdíl. Útoky se střídali na obou stranách, ale k ohrožení brankářů docházelo jen sporadicky. Aktivnější při zakončení ale byli přece jen domácí. Ti ale mohli v samotném závěru o své vedení přijít. Když se po 90. minutách stále nedařilo hostům překonat domácího brankáře, učinil tak po Novotného centru jeden z domácích obránců. Brankář Mihálek ale svým pohotovým zákrokem vyrovnání a případnému nastavení o 2 x 15 minut zabránil.