FK Meteor Praha – FC TEMPO Praha 5 : 10  (1 : 3, 4 : 6)

K úvodnímu utkání ligy mladších žáků U12 jsme nastoupili na domácím hřišti proti FC TEMPO. Od úvodních minut se hrál celkem vyrovnaný zápas, který poznamenal smolný moment, kdy si jeden z našich obránců srazil křižnou přihrávku do vlastní brány. Zanedlouho se po tvrdé ráně k tyči radoval soupeř podruhé a aby to nebylo málo, inkasovali jsme ještě další gól. To byl pro náš tým trochu šok, ale chlapci se naštěstí oklepali a do konce první třetiny jsme stihli snížit na 1:3. Ve druhé části jsme si nejprve dali další vlastní gól a po snížení na 2:4 nás soupeř opět potrestal dalekonosnou střelou… V té chvíli jsme se vzepjali asi k nejlepší pasáži utkání. Dvěma góly jsme snížili na 4:5, TEMPO znejistělo a my měli další obrovské šance na vyrovnání, které však zůstaly nevyužity. Bohužel jsme pak necelou minutu před koncem nepokryli rychlou akci hostů a dostali gól do šatny. V poslední třetině soupeř přidal na kvalitě a jednoznačně nás přehrál. Hráči TEMPA byli rychlejší, důraznější, lépe kombinovali a ještě nevyužili spoustu šancí. Naši kluci se snažili, ale v poslední části už nestíhali zachytávat rychlé akce soupeře. Přesto mohl být výsledek příznivější, ale opět jsme nedokázali proměnit i nejvyloženější šance, kdy šli naši hráči několikrát sami na brankáře hostů. Úvodní zápas se tedy moc nepovedl, nicméně za týden čeká další kolo, takže je třeba nevěšet hlavy, poctivě pracovat v tréninku a koukat dopředu!!!

RV