FŠ Litvínov – FK Meteor Praha VIII 2 : 2(p.k. 1 : 4)

Sestava:

Kalhous – Holub, Fodor, Valenta, Machovský, Bárta, Jankovský, Navrátil, Šrejber, Kousal, Kupka

Náhradníci: Valín, Ficek, M. Klíma, V. Klíma, Jahoda, Růžička

Komentář:

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a hned v první minutě jsme si vypracovali šanci a první rohový kop zápasu. V prvním poločase jsme byli aktivnější než soupeř, který se snažil hrozit pouze střelami ze střední zvdálenosti, které postrádaly přesnost. Vedení jsme se ujali po rychlé rozehrané standardní situaci, kdy Valenta našel zcela volného Jankovského, který po hezké akci otevřel skóre zápasu. Ve druhém poločase jsme zbytečně začali hrát nahoru dolů, čehož soupeř využil k brejkové situaci zakončené gólem na 1:1, což s našimi hráči trochu otřáslo, na chvíli vypadli ze zápasu. Naštěstí nám vedení opět vrátil hezkou individuální akcí Kousal. Vypadalo to, že už si vedení pohlídáme, ale bohužel v závěru přišla série chyb, po které soupeř vyrovnal na konečných 2:2.  Poté přišly na řadu penalty, které jsme zvládli skvěle a zvítězili v nich 4:1. Škoda bodu, který jsme ztratili.

Tomas Rada