Utkání plné zvratů, pro nás velmi složité, kdy jsme museli opět v utkání dvakrát dotahovat. Klíčové okamžiky poločasu; neproměněná naše penalta a následná laciná branka, tyče na obou stranách. Do 20. minuty Jablonec jasně lepší, po vystřídání jsme hru minimálně vyrovnali. Druhý poločas vyrovnaný, bez šancí. Postupně jsme však začali Jablonec tlačit, získávat míče na útočné polovině a tím si vytvářeli brankové příležitosti. Postupně jsme navýšili skóre až na krásných 5:2.
Nejsme spokojeni se začátkem utkání, ale i ve druhém zápase jsme soupeře dokázali v závěru utkání výrazně přehrát. Přičítám to dnes jak dobrému výkonu střídajících hráčů, tak skvělé fyzické připravenosti většiny našich hráčů, což postupně ukazují výsledky funkčních testů.
Hráči utkání: 1/ Bouček, 2/ Holinka, 3/ Tony
FK Meteor- FK Jablonec 5:2 (1:2)
Branky: Bouček, Holinka 3x, Toshi
Sestava: Bareš (41´Autrata); Row (19´ Koštial, 64´Sýkora)- Dat Nguyen- Charvát- Votava (64´Kafka); Nepraš- Bouček-Hladík (50´Marek); Hájek (77´Novák)-Holinka (76´ Toshi)- Mucha