2.kolo CLD U 19 sobota 29.8. 2020 10 : 15 Ohrazenice tráva

FK Pardubice – FK METEOR Praha VIII 4 : 1 ( 3 : 1 )

Úvod rozhodl

Ve  druhém kole CL dorostu jsme se utkali s mužstvem FK Pardubice. Do utkání jsme šli s předsevzetím opakovat výkon z domácího zápasu. V úvodu utkání jsme po hrubých chybách v obranné činnosti inkasovali ve 2. minutě na 1 : 0 se prosadil ve vápně J. Brychnáč, ve 4. minutě jsme nepochopitelně ustupovali před domácím hráčem, střelou za vápnem zvýšil V. Řezáč na 2 : 0. V 18. minutě po zbytečném faulu na hranici velkého čtverce se prosadil střelou z trestného kopu M. Čermák na 3 : 0 . Po inkasované brance jsme se prosadili a snížili v 19. minutě, po centru S. Kordiaka z pravé strany, hlavou se ve vápně prosadil V. Veleba a snížil na 3 : 1. Ve druhém poločase jsme chtěli výsledek utkání zkorigovat, soupeře jsme dostávali pod tlak, zahrávali jsme mnoho standartních situací, naše aktivní hra končila před vápnem domácích. V před finální a finální části jsme nebyli dostatečně důrazní a kreativní.Jak naložit se standartní situací nám ukázali domácí v 85. minutě, ve vápně se po rohovém kopu prosadil J. Vilím a upravil na konečných 4 : 1. Velké zklamání, do dalších utkání musíme přidat na bojovnosti, nasazení a důrazu.

Sestava : Šmerda, Janovský, (85. Pivoňka ) Greguš, Macek, Borovička, Kordiak, ( 69. Asad ), Garagič, (90. Holcman ) Veleba,( 90. Kunta ) , Němec ( 85. Chlum ), Novotný, Tomka

Náhradníci : Novák, Kunta, Chlum, Holcman, Štěpnička, Asad, Štěpnička, Pivoňka