FK Meteor Praha VIII – AC Sparta Praha  1 : 4(0 : 4)

Sestava: Kalhous, Holub, Fodor, Penc, Ficek, Bárta, Jankovský, Pivoňka, Kudrik F., Kousal, Kupka. Trenér: T. Rada

Náhradníci: Valín, Klíma M., Valenta, Navrátil, Machovský, Pařízek, Šrejber
Komentář:
Do zápasu jsme vstoupili velice špatně, když už po dvou minutách soupeř potrestal chybu v naší rozehrávce. Hned nato jsme mohli rychle vyrovnat, když se Kupka dostal do samostatného úniku, ale trestuhodně minul. Chvíli nato Sparťané trestali další lacinou ztrátu míče a z brejkové situace zvýšili na 2:0. Třetí gól padl z rohového kopu, když jsme nechali hlavičkovat sparťanského hráče zcela volného. A poločas hrůzy jsme dokonali ve 45 minutě, kdy po další laciné ztrátě míče sparťané opět trestali z rychlého protiútoku. O poločasové přestávce byla v kabině bouřka a provedli jsme čtyři střídání, které se okamžitě projevily na hře. V druhém poločase jsme byli daleko agresivnější a hráli jsme s větším nasazením z čehož pramenil náš tlak a snížení na 1:4. Pivoňka neohroženě vlétl do vápna přes tři hráče a byl faulován. K penaltě se postavil Kudrik a s přehledem proměnil. Poté následovala ještě obrovská šance Klímy, který bohužel mířil mimo a ještě neuznaný gól Fodora po standartní situaci. Je velká škoda promarněného prvního poločasu, kdy kluci měli až zbytečně velký respekt k soupeři. V druhém poločase se přesvědčili, že se s nimi dalo hrát vyrovnané utkání.