Pardubice – Meteor 7:0 (2:0)

Těžko se hledají slova k tomu, co bylo dnes v Pardubicích k vidění. Utkání z naší strany je od začátku velice špatné. Od prvních minut, soupeři, ulehčujeme, co se dá. Jsme nedůrazný v soubojích, nulový pohyb bez balonu, časté chyby a velmi špatný přístup znamená, že soupeř vcelku bez většího problému ovládá hřiště a dvěma góly ke konci poločasu (38. 40. minuta) se ujímá vedení. Po změně stran jsme měli jedinou a největší šanci v utkání kdy šel Košatka sám na brankáře, avšak svou šanci neproměnil, což se bohužel nedá říct o soupeři, který trestá další naší velkou individuální chybu a ve 49. minutě, přidává další branku 3:0. Další obdržené branky byly téměř totožné, kdy Pardubice trestají naší nedůraznou hru a školácké chyby. Soupeř nám tak zaslouženě uštědřuje ostudný debakl 7:0.

Základní sestava : Petřík – Soukup – Nykl – Košatka – Dvořák – Vlček – Negru – Popovič – Liška – Musil – Bláha.

Náhradníci : Jakoubek, Pešek, Pecháček, Kotrč, Dlouhý, Koffi