FK Meteor Praha VIII – FK Slavoj Vyšehrad    15  :  3 (5 : 1, 5 : 1, 5 : 1)

Sestava: Bezvald – Blažek, Morávek, Penc, Vondrášek, Matějíček, Maxa, Koštial, Mestek, Viktorin, Vondrák, Idowu

Góly: Koštial 3x, Viktorin 3x, Vondrášek 3x, Vondrák 2x, Maxa, Penc, Matějíček, Idowu

Ve 3.kole ligy mladších žáků jsme na svém hřišti přivítali Slavoj Vyšehrad. Od prvních minut jsme měli výraznou herní převahu a góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Po dvaceti minutách jsme bezpečně vedli 5 : 1 a nevyužili ještě další šance. Ve druhé části jsme za 10 minut přidali další 4 góly a pod vlivem jasného vedení začali hrát zbytečně nahoru-dolů. V poslední

třicetiminutovce jsme se pak spíše zatáhli a vyráželi do protiútoků. Nakonec jsme všechny třetiny vyhráli stejným výsledkem 5 : 1 a poskočili na celkové 3.místo v ligové tabulce.