1.CDL – U17

FK Meteor – AC Sparta 0 : 4 ( 0 : 1)

Dnes po poledni jsme dohrávali odložený zápas proti jednomu z nejkvalitnějších týmu 1. CDL Spartě Praha. Až        na úvodních 10.min. jsme po celou dobu zápasu tahali za kratší konec provazu. I přes to jsme v první půli soupeře nepouštěli do šancí. Vymstila se nám, až série několika zbytečných rohů v řadě. Poslední z nich skončil krásnou brankou přímo z rohu. Chvíli na to jsme ještě mohli srovnat rok, ale úplně odkrytou bránu jsem bohužel opět netrefili. V druhé půli jsme zcela nepochopitelně mezi 53 až 57. minutou inkasovali 3. góly po hrubých chybách          a bylo, alespoň po naději. Nutno dodat, že jsme dnes narazili na opravdu kvalitního soupeře.

Sestava : Chundela – Chlupáč, Candra(46. Košatka), Lukášek, Burda, Sova(84. Lukavec) – Oswald(46. Cerman), Kratochvíl(46. Štádler), Jankovský, Bradáč – Kalhous(55. Novotný). Trenér: P. Žáček.