3. kolo 1. CDL U 19

METEOR U 19 – AC SPARTA PRAHA 1 : 5 ( 0 : 1 )

Prohra v derby

Do dalšího utkání jsme nastoupili proti Spartě Praha s odhodláním být vyrovnaným soupeřem. V úvodu zápasu jsme hosty do ničeho nepustili, několikrát jsme zahrozili rychlým protiútokem ale bez efektu ve finální fázi. První branku jsme inkasovali po kombinační akci hostí po zbytečné ztrátě ve středu pole, na pravou stranu si naběhl záložník hostí, nikým neatakovaný svým centrem našel ve vápně neobsazeného D. Žížalu, který se z první trefil koníčkem na zadní tyč 0 : 1. Do konce poločasu jsme byli aktivní, měli jsme několik slibných náznaků, ale chyběla kvalita ve finálnífázi.

Ve druhém poločase jsme se chtěli poprat o výsledek, bohužel, v 51. minutě po standartní situaci neobsazený hráč za velkým vápnem vrátil míč do vápna kde ho P. Kunta nešťastně tečoval 0 : 2. Dále jsme se snažili prosadit, v 60. minutě jsme kopali po faulu před vápnem trestný kop, odražený míč po další střele zasáhl D. Krajinský rukou, následný pokutový proměnil M. Garagič a snížil na 1 : 2. V této části utkání byla hra vyrovnaná, po jedné z kombinací hostí na pravé straně se v 77. minutě po centru prosadil ve vápně O. Sprinz a zvýšil na 1 : 3. V 82. minutě navýšil vedení hostí vydařenou střelou ze 30 m P. Vydra 1 : 4. Skóre zápasu uzavřel po rohovém kopu v 91. minutě neobsazený M. Vitík 1 : 5. Myslíme si , že po předvedeném výkonu je pro nás výše porážky krutá. Chceme-li se v soutěži prosadit, musíme zvýšit důraz a sebevědomí ve finální fázi a v zakončení.

Sestava : Šmerda, Janovský,(24.Kunta ) Greguš, Macek, Borovička, (82.Kudrik F. ) Novotný,Garagič, Němec, 80. ( Kudrik D. )Veleba,( 75. Asad), Kordiak, Tomka ( 82. Chlum )

fk + vz