ČLMŽ:

U13 K. Vary – Meteor 4:2

Sestava- Máj, Margaris, Ivanytskyy, Varamezov, Řídel, Kuta, Veverka, Žigič, Žáček, Holzer, Navrátil, Novotný, Lehuta
S kvalitním soupeřem jsme odehráli vyrovnané utkání, které mělo nasazení, důraz, šance a bohužel z naší strany individuální chyby, které soupeř potrestal, ale na druhé straně jsme je my nedokázali proměnit a těch šancí které mělo skončit gólem bylo hodně. V některých fázích zápasu nám i chybělo více klidu na kopačkách, protože jsme se báli některých hráčů soupeře, kteří byli o trochu větší a zbytečně jsme  nakopávali dlouhé balony které jsme lehce ztráceli, místo kombinační hry.
Nadále musíme  pracovat na zakončení, vyvarování se velkých individuálních chyb a herní odvaze.
Ze hřiště soupeře bohužel body nevezeme, ale podle mého názoru by byla remíza zasloužená
MŽ: Přebor Prahy:
U13 Dukla JM – Meteor 4:6

Sestava- Černý, Kuta, Varamezov, Ivanytskyy, Veverka, Kašpar, Navrátil, Kordík, Roman, Stěpčuk, Stojanovič
Zápas odehraný na malé umělce, který našemu způsobu hry vůbec nevyhovuje. Na malém hřišti, probíhalo hodně soubojů, kde jsme míč měli pořád ve vzduchu a nedokázali jsme ho zkrotit na zem a hrát kombinační fotbal. I tak jsme měli více ze hry i více šancí. Co nás může mrzet je komunikace na hřišti a první dva góly, kdy jsme si dali první gól vlastní, druhý jsme darovali soupeři po špatné zpětné přihrávce. Ze hřiště soupeře odjíždíme s povinnými třemi body.
tp