METEOR U19 – 1. FK PŘÍBRAM 0 : 2(0 : 0 )

Z dalšího utkání na domácím hřišti jsme odešli opět poraženi. Utkání bylo vyrovnané a bojovné z obou stran. Hráče jsme nabádali aby byli pozorní a důslední, že utkání bude z obou stran o jedné brance. V prvním poločase si obě mužstva vypracovaly několik dobrých příležitostí, které obrany, nebo oba brankáři vyřešili. O poločase jsme zdůrazňovali obezřetnost v obranné fázi s úkolem ohlídat nebezpečné protiútoky hostí. V 51. minutě se hosté prosadili po pravé straně, naše nedůslednost byla po míči za obranu a následném centru potrestána vedoucí brankou P. Švestky 0 : 1. V 54. minutě jsme při autovém vhazování nedostoupili hráče ve středu hřiště, do rozhozené obranyse hosté prosadili kolmou přihrávkou kterou bezpečně proměnil S. Gabriel a zvýšil na 0 : 2. V 65. minutě jsme se dostali k dobré standardní situaci před pokutovým územím hostí, bohužel V. Veleba pouze nastřelil břevno branky hostí. Přes snahu celého mužstva jsme se nedokázali prosadit v pokutovém území. Ve finální a před finální fázi nám chybí klid a pohotovost, po vyrovnaném průběhu utkání jsme odešli opět poraženi.

Sestava: Novák, Janovský, Greguš, Macek, Borovička, Němec(87. Štěpnička) Asad(60. Kunta), Garagič, Veleba, Kordiak(73. Kudrik F.), Tomka. Trenér: F. Kopač.