AC Sparta Praha – FK Meteor Praha VIII 4:1 (Prohra se Spartou)
Střelec: Havrlík
Sestava: Horváth, Smutný, Dvořák, Kadlec, Marič, Hochmann, Artim, Král, Havrlík, Honzíček, Butsko, Holubec, Bigolet, Sušický, Komzala, Hrubý, Brisuda
V zápase 5. kola žákovské ligy jsme nastoupili proti jednomu z nejlepších týmů, pražské Spartě. V zápase jsme chtěli favorita co nejvíce potrápit a snažit se neinkasovat brzký  gól. Tento záměr vzal však velmi brzy za své, když jsme již ve 2. minutě, po nedorazu na pravé straně, obdrželi první branku. Soupeř měl v první dvacetiminutovce utkání zřejmý tlak, ale šance si vytvářel zřídka. Postupem času jsme se začali i my osmělovat a vytvářet si brankové příležitosti po chybách soupeře, když 2x postupoval sám na brankáře Havrlík. Už se zdálo, že poločas dohrajeme v gólovém kontaktu se soupeřem, ale v poslední minutě poločasu jsme přestali po našem neodpískaném faulu hrát a soupeři nabídli dvoubrankové vedení. Do druhé půle jsme vstoupili šancemi Havrlíka a Smutného, ale ani jednu z nich se nám nepodařilo proměnit. Načež následoval trest a po zaspání u rohového kopu šla Sparta už do pohodlného náskoku. Jiskřičku naděje ještě dokázal vykřesat Havrlík, když se mu po několika odrazech podařilo skórovat. Soupeř si však svůj náskok už bezpečně jistil a ještě upravil skóre na konečných 4:1.
js