S jasným favoritem utkání jsme sehráli, za mě výborné utkání, ale musím říci, že nás dnes neporazil soupeř, ale spíše jsme se porazili sami. Domácí byli sice herně lepší celý zápas, ale brankových příležitostí jsme měli více my. Do 10. minuty jsme měli tři obrovské tutovky, ale šancí jsme se pravděpodobně zalekli a ve všech případech jsme selhali. Domácí měli jednu šanci, ale nepříjemný centr odvrátil Filip Nepraš.
Ve druhém poločase jsme udělali dvě mini chybičky v defenzivě a ty dokázali domácí proměnit. První fantastická střela a druhá branka po skvělé rotované přihrávce. V závěru jsme se pokusili ohrát vabank a dařilo se nám domácí zatlačit. Po faulu na Charvyho jsme měli možnost zahrávat pokutový kop, ale naložili jsme s ním stejně jako s uvedenými šancemi.
S výkonem jsem spokojen, kluci plnili úkoly skvěle, odehráli výborné utkání, ale selhali, stejně jako v předchozích zápasech, v klíčových okamžicích před brankou soupeře.
Velké zklamání z výsledku, dnes jsme neměli prohrát.
AC Sparta Praha- FK Meteor Praha VIII 2 : 0(0:0)
Sestava: Hataš; Nguyen-Charvát-Nepraš; Mucha (63´Artim)-Bouček-Marek (59´ Sýkora)-Hladík (65´ Koštial)- Votava (53´ Kafka); Holinka (75´Toshi)- Hájek
vc