FC ZLÍN – FK METEOR Praha VIII 7 : 0(3 : 0)

Prohra v Zlíně

Do Zlína jsme odjeli bez několika hráčů základní sestavy, přesto jsme byli odhodláni se v utkání prezentovat kvalitním výkonem. Bohužel dění dobře rozehraného zápasu ovlivnila 19. minuta, kdy po obléhání naší branky a dvou hlavičkách do břevna zahrál náš hráč nešikovně rukou. Následoval pokutový kop a vyloučení, z penalty šli domácí do vedení 1 : 0 ( P. Kulíšek ). Domácí vyloučení potrestali dalšími brankami, na 2 : 0 ve 30. minutě se prosadil po přetaženém centru na pravou stranu pokutového území T. Fojtů, jeho střelu si do branky srazil P. Kunta. Ve 34.minutě, po nedostoupení a díky času na střelu z dálky prosadil R. Pobořil 3 : 0. V druhém poločase jsme se snažili změnit rozestavení, D. Bárta vystřídal M. Garagiče., bohužel po hrubých chybách na naší pravé straně jsme inkasovali 4 branky. (46. 4 : 0 L. Bobčík, 47. 5 : 0 T. Fojtů, 49. 6 : 0 T. Fojtů a 53. 7 : 0 A. Číž ). Po 7. brance jsme vystřídali brankáře, do branky šel mladý V. Valín, který nás podržel několika dobrými zákroky a do konce zápasu již neinkasoval. Velké zklamání z výsledku a přístupu k utkání v momentech kdy se hra nedaří.

Sestava : Novák,(54. Valín) Kunta, Greguš, Štěpnička,Macek, Janovský,(54. Kudrik F.) Borovička, Garagič,(46.Bárta ) Veleba, (77. Kudrik D. Kordiak, ( 77. Kalhous M. ), Tomka

Náhradníci : Valín, Kalhous M., Bárta, Kudrik F., Pivoňka, Kudrik D.

fk+vz