FK Meteor Praha VIII – Admira Praha 1 : 2

Sestava: Valín, Holub, Fodor, Matys, Valenta, Machovský, Bárta, Němec, Navrátil, Šrejber, M. Klíma
Náhradníci: Chundela, V. Klíma, Lízálek, Ficek, Jahoda, Kupka, Jankovský
Komentář:
Na derby s Admirou jsme se připravovali velice pečlivě. Chtěli jsme odčinit minulý nepovedený zápas. Začátek zápasu byl z naší strany velice opatrný a bohužel jsme na to doplatili ve 12 minutě, kdy po naší špatné rozehrávce soupeř trestal 0:1.  Po inkasované brance jsme začali lépe kombinovat a dostávali jsme se do nadějných příležitostí. Za první poločas jsme si vypracovali dostatek šancí na to, abychom výsledek minimálně otočili, ale bohužel jsme pokaždé ztroskotali na pozorné obraně hostí nebo jsme zakončili nepřesně. Do druhého poločasu jsme opět nevstoupili dobře, kdy i přestože jsme měli více ze hry, soupeř trestal špatné postavení našich obránců na 0:2. Následně jsme dostali šanci snížit z pokutového kopu, ale ani tentokrát jsme ho neproměnili. Kluci, ale bojovali dál a po důrazném průniku snížil Kupka. Poté jsme soupeře zatlačili před jeho bránu, ale bez úspěchu, přestože se ještě v 92 minutě ocitl v obrovské šanci Kupka, ale bohužel trefil jen hostujícího brankáře. Bylo to bojovné utkání s velkým nasazením, kdy jsme určitě nebyli horším týmem, ale bohužel nás pořád sráží laciné branky a neproměňování šancí.
tr