Další těžké utkání nás čekalo na domácím hřišti s akademií Pardubického kraje. Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří měli herní převahu. Po deseti minutách se však situace otočila, byli jsme aktivnější a nebezpečnější. Dvakrát nás zastavil fantastickým zákrokem brankář Pardubic. Bohužel přes naši převahu jsme udělali lacinou chybu, kterou Pardubice využili a šli do vedení. Jenže my jsme reagovali hned o minutu později, kdy se hlavou trefil Adam Holinka. Do kabin jsme pak šli s vedením, kdy se po centru ze strany prosadil Tony.
Ve druhém poločase jsme bohužel opustili od aktivní hry a převážně jsme se bránili. Z čehož pramenily dvě šance soupeře, které jsme “přežili”. Sedm minut před koncem jsme udělali druhou “hloupou” chybu, kterou soupeř stejně nekompromisně využil. Opět jsme na branku rychle reagovali, kdy se trefil po druhé Adam Holinka. V závěru měli ještě hosté jednu nadějnou pozici, ale v ní zasáhl skvěle “náš” brankář.
Jsme spokojeni s výsledkem, Pardubice řadíme ke špičce mládežnické kopané a jakýkoliv bodový zisk považujeme za obrovský úspěch. Máme proto velkou radost. Minulé zápasy se od nás štěstíčko odvrátilo, ale v tomto zápase nám to vrátilo. Je třeba uznat, že po průběhu utkání by výsledku asi “slušela” remíza. Mrzí nás výkon ve druhém poločase. Příčina? Strach, obava o výsledek, zkusíme to rozklíčovat.
Utkání bylo napínavé a zajímavé až do konce. Nesahali jsme proto ke střídáním. Chci říci, že všichni kluci trénovali perfektně a zasloužili by si dostat více prostoru, ale upřímně napíšeme, že jsme se do toho “báli” šáhnout.
Hráči utkání: 1/ Holinka, 2 / Marek P., 3/ Hataš
FK Meteor Praha VIII- FK Pardubice 3:2 (2:1)
Branky: Holinka 2x, Tony Nguyen
Sestava: Hataš; Mucha- Nguyen- Charvát- Votava; Nepraš- Bouček- Marek (78´ Kafka); Hájek- Holinka- Hladík (59´ Sýkora)

vc