FK Baník Sokolov – FK Meteor Praha VIII   12  :  6  (3 : 2, 4 : 0, 5 : 4)

Sestava: Bezvald – Blažek, Morávek, Mestek, Penc, Vlašánek, Idowu, Viktorin, Vondrášek, Maxa, Koštial, Matějíček

Góly: Matějíček 4x, Koštial, Blažek

Na další utkání jsme cestovali 2,5 hodiny do vzdáleného Sokolova, kde nás čekalo studené počasí a vytrvalý hustý déšť. Věděli jsme, že nás čeká v nepříjemných podmínkách těžký soupeř a že bude hodně záležet, jak to zvládneme v obranné fázi, což se nám bohužel nepovedlo. V první třetině měl soupeř o něco více ze hry, ale drželi jsme se na dostřel. Utkání se rozhodlo ve druhé části, kterou jsme začali náporem, ale z první protiakce jsme dostali na 4 : 2 a zanedlouho soupeř odskočil na rozdíl 3 gólů. Oba góly po hrubých chybách a nepokrytí hráčů před brankou. Od té chvíle se nám hra rozsypala, domácí byli rychlejší, důraznější a naši hráči soupeře nestíhali. Navíc jsme nadále kupili chyby v obranné fázi, nevraceli si a neplnili ani taktické pokyny, které jsme si řekli před zápasem. Poslední část už se jen dohrávala a všichni, promrzlí a mokrý, jsme byli rádi, že je konec.

RV

SK Střešovice „C” – FK Meteor Praha VIII  7  :  2  (2  :  0)

Sestava: Kovařík – Blažek, Mestek, Vlašánek, Idowu, Vondrák, Maxa, Matějíček, Petránek, Knížek, Finěk

Ve 4.kole I. třídy mladších žáků jsme nastoupili v mrazivém počasí proti Střešovicím. Zápas se pro nás od prvních minut nevyvíjel moc dobře. Střešovice nastoupily ve vyspělém složení, které bylo v momentech zápasu výrazně znát.
V prvním poločase jsme obdrželi dvě branky, kdy jsme buď vypustili návrat našich středopolařů, a nebo po nedůslednosti v obranné činnosti, kde jsme nedostoupili hráče při napřahování hráčovy nohy.
Do druhého poločasu jsme vstoupili výrazně lépe z herního hlediska, i gólového, ale po hrubých chybách naší obranné fáze jsme inkasovali další zbytečné góly, které nás zbavily naděje na radost z výhry.

JG