MFK Chrudim – FK Meteor Praha VIII 4 : 0

Sestava: Valín, Ficek, Lízálek, Matys, Valenta, Machovský, Bárta, Pařízek, Navrátil, Jankovský, Kupka
Náhradníci: Kalhous, Jahoda, M. Klíma, V. Klíma, Fodor, Holub, Šrejber
Komentář:
Zápas se hrál na těžkém bahnitém terénu a tomu odpovídala úroveň utkání. Domácí většinu zápasu nakopávali balóny na vysokého útočníka, se kterým měla naše obrana velké problémy. Už v 5 minutě jsme neuhlídali náběh z křídla a domácí dostali možnost pokutového kopu, který ale nedokázali proměnit. Poté se hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancí. Až přišla 34 minuta, ve které rozhodčí nařídil druhý pokutový kop pro domácí po údajném podražení našim obráncem. Ten už domácí proměnili a dostali se do vedení. Druhý gól přidali domácí ve 45 minutě, kdy na půlce vystihli naši rozehrávku a domácí útočník krásnou střelou z poloviny hřiště překonal našeho brankáře. O poločasové přestávce jsme nabádali hráče k větší aktivitě, že pokud by se nám podařilo vstřelit kontaktní branku, tak máme šanci si něco odvézt. Místo toho, ale přišel náš opětný katastrofální vstup do druhého poločasu a ve 49 minutě jsme inkasovali třetí branku. Definitivu zápasu dali domácí v 68 minutě, kdy po našem nedůrazu přidali čtvrtou branku a bylo po zápase. Byl to z naší strany velice špatný zápas, ve kterém jsme soupeři body doslova darovali. Děláme pořád ty samé chyby. Už je nejvyšší čas se probudit.
tr