Postup do kvalifikace v Ondrášovce

Ve středu jsme nastoupili do 2.předkola Ondrášovka Cupu, které se konalo v areálu pražského Tempa. Čekalo nás 5 soupeřů, vesměs působících v žákovské lize, s hracím časem 20 minut. V úvodním zápase jsme narazili na SC Xaverov, po vedoucí brance jsme začali hrát trochu pasivně, přestali běhat a soupeř nás po zásluze potrestal a vyrovnal. Ve druhém utkání s Tempem jsme začali poměrně dobře, soupeř byl viditelně nervózní, ale pak jsme začali propadat a inkasovali 3 góly. Po tomto utkání přišla v šatně hodně důrazná domluva, u fotbalu se prostě musí běhat, vracet se, bránit, bojovat a uvědomit si, jaký klub hráči reprezentují. Nutno říci, že domluva zapůsobila a další 3 utkání hráči odmakali nadoraz, předvedli hezké akce a góly a odměnou byly 3 výhry a postup z 2.místa do kvalifikace!

Výsledky:

SC Xaverov                        1  :  1