Baník Ostrava – Meteor Praha VIII   2 : 1 (1 : 1)

Branka: Sova
V sobotu jsme odjeli do Moravskoslezského kraje změřit síly proti jednomu z nejsilnějších týmů v soutěži Baníkem Ostrava. Zápas začal tlakem domácích, kterému jsme s vypětím všech sil odolával. Bohužel jen do 7. min.
Jeden z útočníků se rozhodl, že když Meteor odolává kombinační hře, tak že to zkusí sám a
prošel přes naše čtyři bránící hráče, jak nůž máslem a ještě kvalitně zakončil, 1:0. Od této chvíle jsme lépe srovnali obranný blok a i když měl Baník více že hry, už jsme je do vyložených šancí nepouštěli. V útočné fázi jsme se i my začali oddělovat což vyústilo v faul za hranicí velkého vápna. Míč k exekuci si v 34. minutě postavil Štěpán Sova a velmi chytře kvalitním provedením srovnal na 1:1.
Do šaten se šlo tedy smírně. Druhá půle začala očekávaným náporem Baníkovců. Zjednodušili hru a snažili se využít značné výškové převahy. V 66. minutě jsme tomuto náporu podlehli po trestném kopu a hlavičce domácího hráče. My už jsme bohužel neměli síly na to, aby jsme brankáře hostů ohrozili.
I tak patří kluķům dík za nasazení, bojovnost a myslím , že i výsledek je velmi slušný a ukazuje na kvalitu a pohodu v týmu.
Branka: 34.min  – Sova
Sestava: Valín – Chlupáč ( 75 – Oliva), Martínek, Burda, Lukášek – Košatka ( 65.- Lukavec)- Cerman , Kratochvíl ( 46. Štádler), Liška ( 79. Novotný), Sova – Candra ( 65. Zemánek)