U12: Povinná domácí výhra nad Mostem

FK Meteor Praha VIII – FK Baník Most/Souš   13  :  1  (4 : 0, 1 : 1, 7 : 0)

Sestava: Bezvald – Blažek, Morávek, Mestek, Penc, Vlašánek, Idowu, Vondrášek, Maxa, Koštial, Matějíček, Petránek

Góly: Matějíček 3x, Vondrášek 2x, Idowu 2x, Maxa 2x, Koštial, Vlašánek, Bezvald, Petránek

V sobotu jsme hostili další tým ze severu, který měl na kontě jedinou výhru a utkání mělo celkem jednoznačný průběh. Od začátku jsme byli lepším týmem, dobře kombinovali a proměňovat šance, bylo by skóre výraznější. Využívání příležitostí se nám vydařilo až v závěru utkání, kdy jsme v posledních sedmi minutách vstřelili 7 gólů.

U12/B: Upracované vítězství nad sparťankami

FK Meteor Praha VIII  - AC Sparta Praha dívky   3  :  0  (1  :  0)

Sestava: Kovařík – Mestek, Vlašánek, Idowu, Vondrášek, Koštial, Matějíček, Petránek, Knížek, Finěk, Vavříček

Góly: Matějíček 2x, Vondrášek

V dalším kole pražské 1.třídy nás čekala děvčata ze Sparty. Soupeřky byly velice houževnaté a hrál se v poli vyrovnaný zápas. Nakonec jsme zvítězili díky lepší střelecké efektivitě. Sparťanky hrozily z brejků a měly trochu smůlu, když nastřelily 2x tyč. V polovině 2.poločasu,  klíčové fázi zápasu, byl na hrot vysunut Matějíček, který splnil úkol a uklidnil nás dvěma góly!

RV